Оплата та доставка

Приблизний розрахунок вартості і терміну доставки вашого замовлення здійснюється в режимі реального часу на сторінці оформлення замовлення.
Розрахунок проводиться виходячи з ваги товару і пункту призначення.

Ми доставляємо замовлення в будь-який населений пункт України.


Спосіб доставки

Кур'єр може доставити замовлення прямо до вас додому.
Спосіб доставки по Україні визначається продавцем і може здійснюватися як особистим транспортом продавця, так і службою доставки. Щоб дізнатися подробиці про умови доставки, необхідно зв'язатися з продавцем.

Оплата замовлення

Оплата курьеру при получении.
Оплата кредитною карткою - ви можете оплатити замовлення карткою Visa або Master Card відразу після оформлення замовлення через сайт або при отриманні товару. У кур'єра буде термінал.

Оплата через мобільний телефон

Загальні рекомендації

Дуже важливо уважно перевіряти товар при отриманні замовлення! Не забувайте перевіряти упаковку на наявність пошкоджень і слідів розтину, кількість замовлених одиниць товару, а також загальну цілісність товару і його якість. У разі невідповідності товару або виявлення недоліків в ньому, ви можете відмовитися від його оплати і отримання, звернувшись до співробітника служби доставки з вимогою скласти опис змісту посилки / замовлення, а потім зв'язавшись з представником компанії. Зберігайте всі документи, що підтверджують покупку: чеки, гарантійні талони, поштові декларації, електронне листування і будь-які інші документи, отримані від компанії.